Meble.com.pl - komfort na miarę

Zestaw "Liguria" firmy Halupczok. Fot. Halupczok.

"Liguria" - nowoczesna forma, naturalne materiały

  • Autor: bm
  • 25 maj 2014 20:43 (aktualizacja: 26 maj 2014 08:09)

Kuchnia o nowoczesnej stylistyce. Sterylna biel lakieru połączona jest z elementami z naturalnego łupka (fornir kamienny).

Producent: Halupczok

Blaty w kolorze białym wykonano z materiału Staron. Model zaprojektowany ze szczególną dbałością o funkcjonalność. Wszystkie szafki zostały wyposażone w systemy i akcesoria najwyższej jakości. Mamy tutaj pojemną wysoką spiżarnię, szuflady wewnętrzne, szuflady i klapy otwierane elektrycznie. Bardzo funkcjonalna jest wyspa. Poza blatem roboczym zaprojektowano podwyższony blat, przy którym może usiąść na hokerach nawet kilka osób. Dzięki temu można urządzić w kuchni rodzinne gotowanie lub kameralne party.

Bogaty zestaw AGD z winiarką i piekarnikiem parowym, a także niemal profesjonalną chłodziarką, której nie powstydziłby się żaden szef kuchni – jest niewątpliwą zaletą. Nowoczesna, minimalistyczna forma złagodzona jest poprzez wprowadzenie różnorodnych faktur. Materiały mają struktury od „lodowatego” wysokiego połysku, aż do chropowatego naturalnego kamienia. Projekt można modyfikować pod kątem wymiarów pomieszczenia Klienta. Nowoczesny design oraz najwyższej klasy wyposażenie to cechy charakterystyczne tego projektu.

Projektanci: Adrian Halupczok i Anna Dzierżanowska.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA