Kolekcja Luttich firmy Black Red White (pokój dzienny). Fot. Black Red White

Kolekcja Luttich firmy Black Red White (pokój dzienny). Fot. Black Red White

  • Autor: mg
  • 02 paź 2017 15:35 (aktualizacja: 02 paź 2017 15:47)

"Luttich" - inspiracja naturą

Nowa kolekcja "Luttich" firmy Black Red White charakteryzuje się prostotą form i naturalną kolorystyką, które znajdą zastosowanie w nowoczesnych salonach i przedpokojach. Meble utrzymane są w ciepłej kolorystyce dąb barique, a ich komfortowe użytkowanie gwarantują akcesoria z systemem cichego domykania frontów.

Producent: Black Red White

Drewniany motyw kolekcji "Luttich" wnosi do wnętrza wiele ciepła, a stonowana  kolorystyka elegancko prezentuje się w towarzystwie poziomego żłobienia na frontach. Proste formy pozwalają zachować równowagę pomiędzy akcentem natury a stylem współczesnym, tym samym tworząc balans pomiędzy dwoma z pozoru przeciwstawnymi akcentami.

W kolekcji "Luttich" można znaleźć elementy, które doskonale sprawdzą się podczas urządzania pokoju dziennego i funkcjonalnego przedpokoju. Podstawą do stworzenia kina domowego będzie szafka rtv z szerokim blatem oraz wisząca półka, która z powodzeniem wypełni puste miejsce na ścianie. Dwie różnej wielkości komody pomogą w uszeregowaniu wszelkich drobiazgów, a efektowne witryny doskonale uzupełnią aranżację salonu i jadalni.

Funkcjonalny przedpokój pozwoli stworzyć wygodna szafka na buty z miękkim siedziskiem, która sprawdzi się podczas zakładania butów, oraz wieszak i lustro. Wysokie regały ustawione w przedpokoju będą doskonałym organizerem, nie tylko dla jesienno-zimowych części garderoby. Wyjmując część półek na drążku zamontowanym pod górną półką, można schować parę kurtek i płaszczy. 

To, co szczególnie przyciąga wzrok w meblach z kolekcji "Luttich:", to poziome żłobienia na frontach i zaoblona krawędź blatu. Ozdobą są też proste, niklowane uchwyty, które podkreślają nowoczesny styl.
O komfort użytkowania zadbają markowe zawiasy i prowadnice wyposażone w system cichego domykania.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce