Kolekcja Manhattan. Fot. Miloo Home

Kolekcja Manhattan. Fot. Miloo Home

  • Autor: Marta Pancewicz
  • 29 wrz 2017 08:21 (aktualizacja: 29 wrz 2017 12:15)

"Manhattan" - wielkomiejski styl

Miasto które nigdy nie zasypia, stolica świata - tak nazywany jest Nowy Jork. Nawiązuje do niego najnowsza kolekcja mebli i dodatków Miloo Home.

Producent: Miloo Home

Do stworzenia aranżacji w pełnym splendoru stylu nowojorskim doskonale sprawdzi się najnowsza kolekcja "Manhattan". Znajdziemy w niej skrzące się światłem stoły i stoliki, a także konsole i biurko. Meble lśnią chromowanymi wykończeniami i szklanymi blatami rozświetlając wnętrze salonu lub jadalni. Wśród sof znalazły się się proste w formie modele  Septon i Monaco. Inną propozycją jest klasyczny chesterfield, nieodzowny składnik każdego eleganckiego salonu. Tapicerowane są również fotele obiadowe z pikowanymi oparciami w stylu Capitonee. Natomiast fotel Easton  ma lekko zaokrąglone kształty i wykończony jest w szerokim wyborze tkanin. Duża ilość dodatków, to absolutna konieczność w nowojorskim apartamencie. W kolekcji "Manhattan" znajdziemy tkaniny utrzymane w czarno-białej kolorystyce i  z ulubionymi przez mieszkańców Wielkiego Jabłka wzorami graficznymi. A także lampy stołowe połyskujące podstawami z galwanizowanego szkła, proste chromowane lampiony i ramki na zdjęcia. Meble i akcesoria z tej kolekcji stworzą przytulne wnętrze w stylu wielkomiejskiego glamouru. 

Warto pamiętać, że styl nowojorski lubi symetrię, ale nie mam w nim miejsca na meble w kompletach. Otwiera to pole do popisu dla własnej wyobraźni i umiejętności dekoratorskich


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce