Meble.com.pl - komfort na miarę

Narożnik "Marina" Komplet Plus. Fot. Komplet Plus.

"Marina" - narożnik uniwersalny

  • Autor: kh
  • 06 sie 2014 08:25

„Marina” łączy w sobie funkcjonalność klasycznego narożnika z nowoczesnym designem, który podkreślają zastosowane narzuty.

Producent: Komplet Plus

Masywna, ubrana w ekologiczną skórę bryła narożnika "Marina" daje poczucie solidności i niezawodności. Poduszki i narzuty w miękkich, stonowanych kolorystycznie tkaninach przydają mu lekkości i kuszą wygodą. Dzięki takiemu zestawieniu narożnik jest atrakcyjną ofertą zarówno dla miłośników klasycznych mebli jak i tych, którzy cenią sobie przede wszystkim nowoczesne wzornictwo. Jego walory docenią również ci wszyscy, którzy przedkładają wygodę i funkcjonalność ponad wszystko.

Połączenie narożnika z pufem „Marina” umożliwia uzyskanie pełnej kompozycji. Dzięki sporym rozmiarom puf może bowiem posłużyć jako dodatkowe miejsce do siedzenia lub funkcjonalny stolik. Dzięki uniwersalnej budowie w każdej chwili można dowolnie zmieniać jego ustawienie uzyskując w zależności od potrzeby narożnik prawostronny lub lewostronny. Take rozwiązanie pozwala wykreować własne, niepowtarzalne wnętrze. Narożnik posiada funkcję spania oraz wygodny pojemnik na pościel. Szeroka gama tkanin i różnorodność kolorów pozwoli dowolnie „ubrać” mebel, tak aby wykreować własne, niepowtarzalne wnętrze. Komfort użytkowania zapewnia zastosowanie sprężyn falistych w siedzisku.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA