Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble wypoczynkowe "Rossa" marka Meble Marzenie. Fot. Meble Marzenie

Meble wypoczynkowe "Rossa"

  • Autor:
  • 17 lut 2014 22:58 (aktualizacja: 27 gru 2013 14:08)

Kolekcja mebli wypoczynkowych "Rossa" z funkcją spania i pojemnikiem na pościel.

Producent: Meble Marzenie

Narożnik „Rossa” mimo obszernej powierzchni spania zachowuje stosunkowo niewielkie gabaryty, dzięki czemu jest szczególnie polecany do mieszkań, oraz pokoi młodzieżowych. Istnieje możliwość zamówienia tego narożnika z konfiguracją wersji prawej bądź lewej dzięki czemu można go swobodnie dopasować do każdego układu wnętrza.

Siedzisko i powierzchnia spania wykonane są na sprężynie bonellowej wykonanej z wysokiej jakości drutu o średnicy 2,4 mm, dzięki czemu stanowi wygodną alternatywę dla tradycyjnego łóżka. „Rossa” osadzona jest na ramie drewnianej, która jest znacznie mocniejsza i zdecydowanie lżejsza niż standardowo stosowana płyta wiórowa.
Wykończenie narożnika stanowią trzy poduchy oparciowe o tradycyjnym kształcie z ciekawym akcentem kolorystycznym komponujące się z charakterem i kolorystyką boków i siedziska w elegancką całość. W poduchach zastosowany został system Sylex, dzięki czemu zachowują właściwy kształt i sprężystość.

Zaletą narożnika „Rossa” jest zastosowanie nowoczesnego automatu do rozkładania, bez konieczności przesuwania mebla po podłodze, dzięki czemu mebel nie uszkadza podłoża, jak dzieje się to w przypadku typowych rozkładanych sof i narożników. „Rossa” dostępna jest w szerokiej gamie wysokiej jakości tkanin obiciowych według aktualnego próbnika Meble Marzenie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA