Sofa Mia marki Rosanero. Fot. Anders Meble

Sofa Mia marki Rosanero. Fot. Anders Meble

  • Autor: mg
  • 21 lut 2018 18:40 (aktualizacja: 21 lut 2018 18:50)

"Mia" - sofa do eleganckiego domu i biura

Sofa "Mia" zaprojektowana została w taki sposób, by z równym powodzeniem sprawdzić się w domowych, jak i firmowych wnętrzach. Największym atutem tego mebla jest nowoczesna linia oraz wykonanie z dbałością o szczegóły.

Producent: Anders Meble/Rosanero

Wygodne, miękkie siedzisko, szerokie podłokietniki i niskie oparcie zapewniają komfort użytkowania, a wykonane z litego drewna dębowego nogi dodają całości lekkości i klasy. Dodatkową zaletą sofy "Mia" jest możliwość zamówienia jej w trzech różnych opcjach rozmiarowych (o długości 210, 240 lub 270 cm), dzięki czemu bez trudu można dopasować mebel do kubatury pomieszczenia.

Wszystkie egzemplarze sofy "Mia" przygotowywane są na specjalne zamówienie, a ich produkcja odbywa się w Polsce. Odbiorca ma możliwość dopasowania mebla do własnych wymagań, decydując o rozmiarze sofy, kolorze i rodzaju tkaniny obiciowej, a także typie wypełnienia. Jeżeli chodzi o tę ostatnią kwestię, to do wyboru jest standardowa wysokoelastyczna pianka poliuretanowa, naturalne pierze lub materiał hipoalergiczny.

 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce