Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja "Moore" dedykowana jest wszystkim, którzy cenią sobie funkcjonalność, komfort i elegancję. Proste bryły z charakterystycznymi, pikowanymi siedziskami tworzą wyrafinowaną całość, która idealnie współgra z wystrojem współczesnych wnętrz. Ciekawym detalem są także skośne, niskie nóżki. Cena: od 3635 zł. Fot. Wajnert Meble

"Moor" - prostota kształtów

  • Autor: ap
  • 17 wrz 2014 07:31

Narożnik z kolekcji "Moore" wyróżnia się prostą bryłą i charakterystycznymi, pikowanymi siedziskami. Doskonały do minimalistycznych wnętrz.

Producent: Wajnert Meble

Narożnik z kolekcji "Moore" dedykowany jest wszystkim, którzy cenią sobie funkcjonalność komfort i elegancję. Prosta bryła z charakterystycznymi, pikowanymi siedziskami tworzy całość, która współgra z wystrojem współczesnych wnętrz.

Lekkości i delikatności dodają meblowi wyprofilowane, metalowe nogi w dwóch kształtach do wyboru. Ruchome zagłówki z 5-stopniową regulacją wysokości umożliwiają wygodne oparcie głowy, odciążenie mięśni, a więc pełny relaks.

Meble wyposażono w funkcję spania oraz praktyczny pojemnik na pościel. Możliwość wykonania narożnika w tkaninie wybranej z palety kolorystycznej lub w skórze naturalnej, a także opcja połączenia dwóch tkanin na jednym meblu. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA