Fotel obrotowy Motto firmy Profim. Fot. Profim

Fotel obrotowy Motto firmy Profim. Fot. Profim

  • Autor: mg
  • 18 sie 2017 15:02 (aktualizacja: 18 sie 2017 15:16)

"Motto" - design i funkcja

Prosty design krzesła obrotowego "Motto" podkreśla wysublimowana linia oparcia. Szeroka gama kolorów oraz tkanina, którą jest wykończone krzesło, może dodać wnętrzu charakteru. W jego najnowszej wersji producent wprowadził kilka użytecznych funkcji.

Producent: Profim

Zastosowanie specjalnej technologii sprawiło, że regulowane na wysokość oparcie jest wyjątkowo elastyczne. Z kolei regulowane podłokietniki umożliwiają znalezienie naturalnej pozycji dla komfortowego wsparcia nadgarstków i przedramion. Intuicyjne i łatwe w użyciu mechanizmy "Synchro" i "Synchro-Self" pozwalają na dynamiczne siedzenie i komfort użytkowania krzesła podczas długiego dnia pracy.

Wśród nowych funkcjonalności dodanych do kolekcji "Motto" znajdują się opcja multiregulowanego zagłówka, która dodatkowo poprawia komfort użytkowania, oraz regulowane na głębokość podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa (schukra), w pełni zintegrowane z oparciem. Regulacja podparcia jest możliwa za pomocą estetycznego pokrętła umiejscowionego z boku oparcia.

 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce