Meble.com.pl - komfort na miarę

Szafki "My View" dostępne są w pięciu szerokościach: od 60 do 130 cm. Wszystkie mają 75 cm wysokości i 15 cm głębokości. Fot. Villeroy & Boch

"My View" - szafki, które dają przestrzeń

  • Autor: ap
  • 10 wrz 2014 15:49 (aktualizacja: 12 wrz 2014 08:52)

Szafki „My View” wyposażono w oświetlenie LED, które pomaga wykonać poranną toaletę i może zastąpić konwencjonalne źródło energii.

Producent: Villeroy & Boch

W szafkach „My View” oświetlenie LED-owe ma podwójne zastosowanie – oświetla zarówno wnętrza szafek, jak i całą łazienkę. Natężenie i barwę światła można regulować. Jasność regeneruje się natychmiast po włączeniu, a ostatnio wybierany odcień światła jest automatycznie zapisywany i zapamiętywany przez przycisk sensoryczny.

Półki można umieścić na każdej wysokości i zmieniać dowolnie ustawienie, w zależności od potrzeb. Oprócz tradycyjnych szklanych półek w ramach kolekcji, dostępne są także małe funkcjonalne schowki. Mocowane tylko po jednej stronie szafki, pozwalają efektywniej zagospodarować przestrzeń, która zawsze pozostaje obok wysokich przedmiotów, takich jak szczoteczka elektryczna czy lakier do włosów. 

Schowki mają różne wkładki, zaprojektowane z myślą o konkretnej grupie produktów: miękka neoprenowa jest idealna do przechowywania biżuterii, a aluminiowa z płytkimi przegródkami – do kosmetyków typu cienie do powiek.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA