Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Nest to bezpieczny mikroświat, pozwalający najmłodszym na kreatywną zabawę i naukę, a nastolatkom ułatwiający twórcze poszukiwania i wyrażanie emocji. Fot. Vox

"Nest" - meble, które się nie nudzą

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 06 paź 2016 14:19 (aktualizacja: 07 paź 2016 08:43)

Większość mebli dziecięcych czy młodzieżowych po kilku latach przestaje być dla dzieci atrakcyjna i musi być wymieniona na nowe. Nest daje możliwość ciągłych zmian estetycznych i funkcjonalnych.

Producent: Meble Vox

W kolekcji "Nest" dziecko może samo wybrać funkcję, której aktualnie potrzebuje i dowolnie rozbudować swoje królestwo – np. dobierając kontenerki z pojemnikami na zabawki czy biurko na kółkach, które można z łatwością wsunąć pod łóżko. Z kolei przytulne i bezpieczne miejsce do spania, umieszczone na wysokości wzroku rodzica, zapewni najlepsze warunki do odpoczynku. Nastolatek potrafi już sam określić estetykę, która najbardziej mu odpowiada i chce decydować o wyglądzie swojego pokoju. Nest, dzięki przemyślanym rozwiązaniom i wielu kolorowym dodatkom czy organizerom, ułatwia te twórcze poszukiwania.

Centrum własnego królestwa to multifunkcyjne łóżko piętrowe. Pozwala ono na dobranie mebli niezbędnych w pokoju dziecięcym, takich jak biurko, regał na książki, szafa na ubrania wiszące, pojemniki na zabawki oraz materac do zabaw. A wszystko w ramach jednego łóżka, które można rozbudowywać i nadawać mu kolejne funkcje. Kontenerki, gdy tylko nie są używane, schowasz pod łóżkiem, tak aby nie zabierały miejsca w pokoju.

"Nest" to również klasyczne bryły, niezbędne w każdym pokoju młodzieżowym, które pozwolą stworzyć zarówno klasyczny pokój, jak i otwartą na odważne zmiany przestrzeń. Poszczególne meble kryją w sobie wiele dodatkowych (czasem ukrytych) funkcji i przestrzeni.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA