Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Nostalgia. Fot. Pinio

"Nostalgia" - tęsknota za naturą

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 08 marz 2017 14:40

Przyglądając się kolekcji mebli dla dzieci marki Pinio, o wymownej nazwie Nostalgia, nietrudno odgadnąć, za czym tęsknili jej projektanci - za naturą, zapachem lasu i ciepłym dotykiem naturalnego drewna.

Producent: Pinio

Nostalgia to wyjątkowy zestaw wśród kolekcji mebli Pinio. Jego rustykalny charakter emanuje ciepłem i energią lasu sosnowego. To, co wyróżnia kolekcję to niepowtarzalne postarzane wykończenie, dzięki któremu meble tworzą w dziecięcym pokoju szczególnie przytulny nastrój oraz dostarczają wrażenia ciągłego obcowania z naturą i jej najlepszymi skarbami.

Szeroki wybór elementów kolekcji oraz możliwość dowolnego ich komponowania pozwala zaaranżować pokój zarówno dla niemowlęcia, jak też przedszkolaka, starszego dziecka, czy nawet nastolatka. Solidnie skonstruowane meble oraz ich styl oparty na klasycznych formach, naturalności i prostocie sprawia, że Nostalgia to kolekcja, która nigdy nie wychodzi z mody i może towarzyszyć dziecku na każdym etapie jego rozwoju. Łóżeczko dla niemowlęcia rośnie wraz z nim by zamienić się w tapczanik dla przedszkolaka, kiedy szafa jednodrzwiowa przestaje wystarczać możemy ją zamienić na większą lub dostawić komodę, skrzynia na zabawki zaś z czasem świetnie sprawdzi się w roli schowka na inne przedmioty.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA