Meble.com.pl - komfort na miarę

System modułowy "Oki". Fot. Mebin

"Oki" - wielofunkcyjny zestaw modułowy

  • Autor: bm
  • 15 lip 2014 08:12

Koncepcja tych mebli opiera się na ciekawym układzie kolorystycznym i geometrycznym brył. Pojemne szafki, szuflady i szafy tworzą kompozycję w kształcie prostokąta, stanowiącego ramę dla panelu RTV, który można dodatkowo wyeksponować poprzez umieszczenie go pomiędzy szklanymi półkami.

Producent: Mebin

Istotne w tym układzie jest zestawienie materiałów i kolorystyki – fronty mebli wykonane są z tafli czarnego szkła lacobel, zaś panel i narożniki z półkami pokryto kontrastującą jasną okleiną dębową, współgrającą z kolorem cokołów i blatów. Co więcej, wielbiciele odważnych połączeń kolorystycznych znajdą dla siebie możliwość dodatkowego wzbogacenia tej kompozycji szafkami i szufladami o frontach w kolorach np. soczystej zieleni lub wyrazistej czerwieni.

Wielką zaletą tych modułowych mebli jest różnorodność elementów, które dopasujemy do potrzeb użytkownika i rozmiarów pomieszczenia. Wielbicielom zmian w aranżacji wnętrz spodobają się zapewne szerokie możliwości rozbudowywania kolekcji – w sumie jesteśmy w stanie stworzyć aż 14 kombinacji ustawienia należących do niej brył.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA