Meble.com.pl - komfort na miarę

Linia obejmuje ponad 150 szafek, które pozwolą skomponować kuchnię skrojoną „na miarę” i odpowiadającą potrzebom różnych użytkowników. Fot. Meble Kam

Piękna jak "Olivia Soft"

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 02 marz 2015 13:26

Piękne dekory w najmodniejszym odcieniu Sosny Anders i Saint Tropez w połączeniu z miękkim domykaniem i bardzo pojemnymi szafkami nie mogą pozostać niezauważone. To kuchnia, która zachwyca prostą elegancją i nowoczesnymi rozwiązaniami podnoszącymi komfort jej użytkowania.

Producent: Meble KAM

"Olivia" to jeden z cieszących się największą popularnością modeli kuchni w ofercie Spółki Meblowej KAM. Linia ta zdobyła sobie uznanie klientów dzięki nowoczesnemu designowi podkreślonemu przez dekory w najmodniejszych wzorach drewna, a wszystko uzupełnione wygodnymi szufladami i pojemnymi szafkami. 

Saint Tropez i Sosna Andersen to dwie nowe propozycje wzornicze frontów wykonanych z płyty laminowanej, zaproponowanych w linii "Olivia Soft". Podobnie, jak we wcześniejszej "Olivii", fronty mają zintegrowany uchwyt, który w tym modelu jest aluminiowy. Zupełną nowością dla tej linii jest natomiast zwiększona pojemność szafek wiszących o 40%, dzięki temu, iż są one wyższe od standardowych o 28 cm. W ten sposób cała zabudowa kuchenna sięga po sam sufit.

Linia obejmuje ponad 150 szafek, które pozwolą skomponować kuchnię skrojoną „na miarę” i odpowiadającą potrzebom różnych użytkowników. Również w tym celu szafki wyposażone są w regulowane nóżki wysokości 10 lub 15 cm, aby można optymalnie ustawić wysokość blatu roboczego, odpowiednio do wzrostu użytkownika.

Niezależnie od ilości wybranych modułów, producent każdą szafkę wyposaża w drzwi z miękkim domykaniem w zawiasach. Podobnie jak szafki okapowe i metalowe szuflady – one również mają zamontowane zawiasy, dzięki którym będą się cicho i miękko domykały, po lekkim pchnięciu frontu. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA