Kolekcja Possi Air firmy Black Red White (pokój dzienny). Fot. Black Red White

Kolekcja Possi Air firmy Black Red White (pokój dzienny). Fot. Black Red White

  • Autor: mg
  • 16 paź 2017 20:58 (aktualizacja: 16 paź 2017 21:22)

"Possi Air" - kolorowy detal

Kolekcja "Possi Air" to zabawa kolorem i prostą formą. Meble dostępne są w ponadczasowym kolorze bieli, a ich charakter można zmieniać w zależności od własnych upodobań, wybierając kolorowe boksy-inserty lub oryginalne nóżki w kilku kolorach i formach do wyboru. Kolekcja sprawdzi się w pokoju dziennym i jadalni, a niektóre jej elementy także w sypialni.

Producent: Black Red White

Kolekcja "Possi Air" to zupełnie nowa odsłona nowoczesnego stylu. Dzięki połączeniu geometrycznych form z barwnymi akcentami minimalistyczne bryły zyskują oryginalny styl. Kolor bieli można przełamać, wzbogacając je o osadzone dość niestandardowo, bo w zagłębieniach szafek, kolorowe boksy-inserty. Ich kolor można wybrać spośród czterech wariantów – uniwersalnej bieli, naturalnego modrzewia, szarości lub wyrazistej czerwieni.  Wszystkie elementy, takie jak szafy, szafki wiszące czy szafki rtv, można wzbogacić o barwne dodatki i tworzyć niepowtarzalne kompozycje.

Elementy z kolekcji "Possi Air" mogą stać się częścią aranżacji salonu, jadalni oraz sypialni. Niezbędnikiem salonu będą szafki rtv – w kolekcji dostępne są dwa modele tych mebli - jeden
z miejscem na insert, a drugi zamknięty, z ozdobną listwą uchwytową. Długi blat posłuży jako podstawa pod telewizor lub artykuły dekoracyjne, a szuflady pomieszczą elektroniczne akcesoria. Cztery różnej wielkości komody będą niezbędne w codziennym przechowywaniu, a organizację garderoby ułatwi pakowna szafa w wersji prawo- lub lewostronnej. Miejsce na pustej ścianie zapełni szafka wisząca. 

Szafki z kolekcji "Possi Air" zaprojektowane są tak, by z łatwością powiesić je na ścianie. Żeby pięknie się prezentować nie potrzebują nóżek, można je zamontować w dowolnym momencie. Ich styl można wybrać spośród dostępnych wariantów – drewnianych, dostępnych w czterech kolorach do wyboru lub chromowanych, w wersji mat lub połysk. Nóżki pełnią funkcję dekoracyjną, można je wymienić na nowe lub po prostu zdemontować.

 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce