Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Possi Light. Fot. BRW

"Possi Light" - skandynawskie inspiracje

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 09 lis 2016 17:57

Kolekcja Possi Light to meble, które pozwalają na jeszcze więcej – więcej swobody, możliwości i sposobów na wyrażenie siebie. Ten nowatorski system mebli modułowych łączy w sobie włoską dbałość o detal i skandynawską prostotę.

Producent: Black Red White

Minimalistyczny styl przyciąga barwą, zaskakuje wielością form, a przy okazji jest praktyczny w codziennym życiu. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnych rozwiązań, pięknego designu i funkcjonalności na co dzień.

Dzięki Possi Light możemy dowolnie projektować meble oraz zmieniać i personalizować przestrzeń domu lub mieszkania. Umożliwiają to dziesiątki funkcjonalnych modułów, 40 kolorów frontów, 3 kolory korpusów, elementy dodatkowe i nieskończona ilość kombinacji, dzięki którym każde wnętrze będzie niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Własny temperament można pokazać, wybierając ulubione kolory frontów o matowym lub lśniącym wykończeniu – od subtelnych pasteli, naturalnych odcieni drewna, przez modne szarości, aż po soczystą czerwień i zieleń. Ostateczny charakter mebli możemy podkreślić stylowymi nóżkami i drewnianymi aplikacjami.

Possi Light to kolekcja, która zmienia się i rośnie razem z całą rodziną. Każdy mebel można wygodnie powiesić na ścianie i tworzyć unikalne układy. Kiedy rodzina się powiększy, wystarczy dodać nowe moduły: szafy, półki, komody czy witryny, by na nowo cieszyć się idealnie zorganizowanym wnętrzem. To naprawdę proste. Wygodę projektowania mebli zapewnia konfigurator Possi Light on-line. Za pomocą prostej aplikacji możemy stworzyć poszczególne moduły i bawić się możliwościami kolekcji. Szarość łączyć z intensywnym różem, szafki układać w meblościankę, a półki w ciekawe kompozycje ścienne. Ponadczasowość i uniwersalność mebli Possi Light sprawia, że doskonale sprawdzą się one zarówno w małej kawalerce, jak i przestronnym mieszkaniu dla całej rodziny.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA