Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Richmond. Fot. Meblepumo.pl

"Richmond" - romantyczna sypialnia

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 06 maj 2016 12:01

Podstawą romantycznej sypialni mogą być meble z kolekcji Richmond, która wykonywana jest z naturalnych materiałów, z profilowanej płyty MDF i drewna.

Producent: Steens (Meblepumo.pl)

W skład kolekcji wchodzi łóżko w angielskim rozmiarze, czyli 135x190 cm. Jest ono połączeniem elegancji i romantycznego spojrzenia na mebel. Kule znajdują się nie tylko u podstawy nóg, ale również na ich szczycie, jak i na profilowanym wezgłowiu. Do łóżka takiego pasować będzie klasyczna, biała pościel oraz narzuty, zarówno w odcieniach jasnego błękitu, jak i ciemnego brązu.

Obszerne wnętrze szafy, które umożliwia przechowywanie dużej ilości odzieży, nie wpływa negatywnie na wygląd mebla. Pojemna przestrzeń zamknięta jest 3 drzwiami, a pod nią znajdują się 4 szuflady. Drążek do wieszaków, który przebiega przez całą szerokość szafy, pozwoli jednocześnie przechowywać odzież zimową i letnią. Listwa poprzeczna na wysokość mebla wzmacnia jego korpus. Osoby, których sypialnia jest mniejsza, zakupić mogą węższą, bo 2-drzwiową szafę, która pod spodem nie ma szuflad.

Komoda, z kolekcji Richmond, wyprodukowana jest w wersji 6-szufladowej (4 duże i 2 małe) i 9-szufladowej (3 duże i 6 małych). Pozwala wykorzystać miejsce, które oferują przestronne szuflady i schować w nich wszystkie swoje drobiazgi. Poza tym możemy, za jej pomocą, pokazać gościom, że mamy naprawdę dobry gust.

Dzięki szafkom nocnym, która posiadają 3 szuflady, możemy otoczyć się podczas snu niebanalnym pięknem. Ich funkcjonalność sprawi, że w sypialni zapanuje ład i porządek, gdyż pilot od telewizora, książka, lampka nocna czy okulary w końcu odnajdą swoje miejsce.

Romantycznych zestaw zawiera również skrzynię, w której przechowywać można pamiątki z podróży, zabawki czy cenne przedmioty tak, aby nie zakłócały porządku w pozostałych meblach. Poza tym kupić mogą ją rodzice, których dzieci marzą, aby chować swoje skarby do prawdziwej skrzyni.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA