Kolekcja Romance firmy Black Red White. Fot. Black Red White

Kolekcja Romance firmy Black Red White. Fot. Black Red White

  • Autor: mg
  • 29 wrz 2017 12:52 (aktualizacja: 29 wrz 2017 13:10)

"Romance" - wnętrze w skandynawskim stylu

Jasne, proste meble z subtelnymi zdobieniami zdobywają coraz większe grono wielbicieli. Aranżację w stylu skandynawskim w romantycznej odsłonie proponuje marka Black Red White dzięki nowej kolekcji mebli "Romance", która łączy w sobie elegancję, schludność i funkcjonalność.

Producent: Black Red White

Styl skandynawski króluje w polskich domach. Dzięki tak dużej popularności doczekał się różnych wersji – od bardzo chłodnego aż do ciepłego, romantycznego charakteru. W takim tonie są utrzymane meble z nowej kolekcji "Romance" – eleganckim i prostym, a zarazem przytulnym i delikatnym. Naturalne wybarwienie mebli doskonale wpisuje się w styl miłośników prostych, ale niezwykle ciepłych aranżacji. 

W skład kolekcji wchodzą aż cztery pakowne komody. Różne gabaryty brył oraz rozmiary wewnętrznych półek i szuflad doskonale mogą wpasować się w potrzeby domowników, którzy chcą ukryć różnej wielkości drobiazgi przed wzrokiem gości. Ich blat w dębowym kolorze z powodzeniem może pełnić rolę miejsca wystawy rodzinnych zdjęć i pamiątek. Szyku i funkcjonalności pomieszczeniu dodadzą dwie witryny o różnej wysokości i szerokości. Meble są wyposażone w bezpieczne szkło
hartowane, a zainstalowane pod szklanymi półkami energooszczędne oświetlenie LED pozwoli
zaaranżować wyjątkowy nastrój w pomieszczeniu. Małe kino domowe można stworzyć dzięki szafce RTV, której dopełnieniem będzie wisząca półka – idealna na książki, płyty DVD oraz artykuły dekoracyjne.

Dzięki kolekcji "Romance" można nie tylko zaaranżować salon i jadalnię, ale także przedpokój. Idealną
wizytówkę domu możemy stworzyć dzięki panelowi z wieszakiem i zgrabnej szafce na buty, nad którą może zawisnąć lustro z kolekcji. W sypialni elementy garderoby pomieszczą nie tylko pakowne komody, ale także dwudrzwiowa szafa.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce