Kolekcja mebli wielofunkcyjnych firmy Belmam. Fot. Belmam

Kolekcja mebli wielofunkcyjnych firmy Belmam. Fot. Belmam

  • Autor: mg
  • 05 paź 2017 15:10 (aktualizacja: 05 paź 2017 15:20)

"Shift" - urok prostoty

Kolekcję mebli wielofunkcyjnych "Shift" tworzą: regały, półkowy organizer, stolik, drabina, rozkładany wieszak na ubrania oraz półki ścienne. Można budować z nich indywidualne systemy - poprzez wiele możliwości aranżacyjnych oraz dobieranie dodatkowych akcesoriów: koszy, klipsów i haczyków.

Producent: Belmam

Propozycją, która najlepiej oddaje - obecne w całej kolekcji - elastyczne podejście do aranżacji przestrzeni i potrzebę jej częstego modyfikowania jest regał z mobilnym boksem, który można ustawiać na dwa sposoby: eksponując bądź ukrywając zawartość. Czyli: przy otwartym froncie drewnianego boksu można tworzyć galerie z książek, magazynów i drobiazgów, by mieć na oku to, co piękne i ważne. Po drugie, boks można z łatwością przemienić w skrzynię (dostępną od góry) i ukryć drobiazgi w jej głębokim wnętrzu.

Drewniany, dzielony w połowie boks, jest mobilny i można go ustawiać w dwóch kombinacjach, które zmieniają charakter metalowego regału: ustawiamy boks otwartą częścią do frontu, w charakterze półki eksponującej zawartość albo też ustawiamy boks otwartą częścią do góry, dzięki czemu mamy dwie „skrzynie”, których zawartość nie jest widoczna.

Regał możemy dodatkowo rozbudowywać o drobne elementy ułatwiające organizację: haczyki, klipsy, koszyczki można przyczepiać do drutu - druciane koszyki możemy dostawić do części drewnianej.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce