Sofa z kolekcji Skey (Swarzędz Home). Projekt: Jacek Mikołajczyk. Fot. Swarzędz Home

Sofa z kolekcji Skey (Swarzędz Home). Projekt: Jacek Mikołajczyk. Fot. Swarzędz Home

  • Autor: mg
  • 31 lip 2017 15:31 (aktualizacja: 31 lip 2017 15:47)

"Skey" - przytulna sofa

Sofa "Skey" to lekki, komfortowy mebel, który przeznaczony jest do aranżacji przytulnego salonu. Miękkie, mięsiste poduszki, pokryte wełnianym filcem i charakterystyczne „falbanki” czynią z niej mebel „do przytulania”. Świetnie sprawdzi się zarówno w warunkach domowych, jak i np. w hotelach.

Producent: Swarzędz Home

Sofa zaprojektowana przez Jacka Mikołajczyka to kolejny mebel w kolekcji "Skey". Jej pierwszymi elementami były łóżko i tapicerowany taboret oraz regał. W tym roku do rodziny dołączyła sofa. Jej drewniana konstrukcja stanowi nawiązanie do wzornictwa lat 50. i 60. – ukośnie ustawione, wysokie nóżki dodają jej wizualnej lekkości. Dzięki kompaktowym rozmiarom sprawdzi się nawet w niewielkich mieszkaniach. 

O wyglądzie sofy "Skey" w znacznym stopniu przesądza wykorzystany materiał tapicerski. Wełniany filc jest gruby, mięsisty, nadaje objętość poduszkom i układa się w okalające je „falbanki”. Bogata gama kolorów pozwala dopasować obicie do naszego wnętrza. Ciekawy efekt daje też zastosowanie tapicerki dwukolorowej – w komplementarnych lub kontrastowych barwach – odwracając poduszki oparcia, zmieniamy dzięki temu wygląd sofy. 

 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce