Meble.com.pl - komfort na miarę

Na linię mebli "Bellagio" składają się sofy, narożniki, fotele i podnóżki, należące do kolekcji Coctail&Design. Fot. Sits

Sofa "Bellagio" - urokliwy powiew elegancji

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 09 gru 2014 15:36 (aktualizacja: 11 gru 2014 08:55)

W klasycznych, stylowych gabinetach i domowych biblioteczkach czy w modernistycznie urządzonych salonach… Z połączenia uniwersalnej wrażliwości na piękno ze współczesnym dążeniem do minimalizmu rodzi się mebel, wnoszący do każdej przestrzeni urokliwy powiew elegancji.

Producent: Sits

Na linię mebli "Bellagio" składają się sofy, narożniki, fotele i podnóżki, należące do kolekcji Coctail&Design marki Sits. Wystarczy jedno spojrzenie, by w kątach prostych minimalistycznej sylwetki wybranego modelu rozpoznać nowoczesną stylistykę. Aby jednak ta modernistyczna elegancja nie kojarzyła się wyłącznie z surowym designem, obraz całości łagodzą subtelne rolki, pełniące funkcję poduszek lędźwiowych.

Metalowe, lśniące nóżki i stylowa, kunsztownie wykończona tkanina obiciowa przypominają, że prawdziwy szyk przejawia się w każdym detalu. A wykonanie siedziska ze sprężystej formatki Bonell sprawia, że ten szyk idzie w parze z wyjątkową trwałością. "Bellagio" sprawdza się znakomicie zarówno jako pojedyncza sofa, jak i cały zestaw mebli, kształtujący niepowtarzalny klimat wnętrza.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA