Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble Susanne. Fot. Antado

Susanne - siła kontrastu

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 21 gru 2015 14:58

Susanne to elegancka podwieszana kolekcja białych szafek łazienkowych, uzupełniona o blaty w kontrastowych kolorach.

Producent: Antado

"Susanne" to meble wykonane są z białego MDF-u lakierowanego na wysoki połysk (fronty) i tak samo wykończonej płyty meblowej (boki).

W kolekcji dostępne są:

- szafka pod umywalkę o wymiarach 95x46,6x30 cm, z jedną szufladą,

- szafka pozioma (1 drzwi z lustrem) o wymiarach 95x22,4x35 cm, 

- regał wysoki (1 drzwi z lustrem lub bez lustra) o wymiarach 35x34x140 cm,

- blaty podumywalkowe o wymiarach: 95,2x46,8x2,5 cm, w wersji pełnej oraz z otworem centralnym, w czterech wykończeniach: biały, rdza brąz, grafit beton i szary kamień,

- 4 rodzaje ceramicznych umywalek.

Ciekawym zabiegiem projektowym jest optyczne rozdzielenie szerokiego frontu szuflady na dwie płaszczyzny. Podział jest wyłącznie umowny, gdyż linia dzieląca szufladę jest tylko stylistycznym manewrem. Podobnie jak dwa uchwyty, których zadaniem – oprócz funkcji otwierania – jest zasugerowanie większej liczby szuflad niż jest w rzeczywistości. Dodatkowo, nierównolegle zamontowanie relingów względem siebie wprowadza dynamikę do bryły mebla.

Warto zwrócić uwagę na słupki wysokie. Przygotowane zostały one w dwóch opcjach wykończenia (pełnej oraz z taflą lustra), ponadto można je zamówić z systemem szuflad wewnętrznych. Trzy niewielkie szufladki ukryte we wnętrzu słupka to idealne miejsce do przechowywania wszystkich niezbędnych w łazience drobiazgów. Szufladki nie mają uchwytów, ponieważ otwierają się pod naciskiem (system push-to-open).

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA