Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia "Life" (FM Bravo). Fot. FM Bravo

Sypialnia "Life"

  • Autor: kh
  • 07 marz 2014 06:52

Sypialnia "Life" to cztery funkcjonalne bryły dostosowane do potrzeb użytkowników.

Producent: FM Bravo

Program „Life” obejmuje cztery bryły pozwalające na kompleksowe wyposażenie sypialni. Wszystkie meble zostały wykonane w folii dąb sonoma, którą przełamują i podkreślają delikatne czarne wstawki i minimalistyczne uchwyty.

W łożu o szerokości 160cm zastosowano dwie duże szuflady – pojemniki na pościel. Dzięki temu, że szuflady wysuwają się po obu stronach łóżka dostęp do przechowywanych w nich rzeczy jest znacznie ułatwiony. Poza tym, rozwiązanie to nie wymaga podnoszenia stelaża i znajdującego się na nim materaca, co dla wielu osób oznacza zbyt duży wysiłek fizyczny. Szuflady eliminują również kłopotliwą i czasochłonną konieczność przynajmniej tymczasowego usunięcia z łóżka wszystkich leżących na nim rzeczy.

Komfort zapewniają szafki nocne i komoda, w której schować można wszystkie osobiste drobiazgi i ubrania. Dzięki czterem szufladom i półkom w dwóch szafkach komody utrzymanie porządku nie jest trudne. Łatwy dostęp do przechowywanych w szafie rzeczy umożliwiają przesuwne, podwieszane drzwi mocowane na prowadnicach renomowanej marki Hettich.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA