Meble.com.pl - komfort na miarę

Konstrukcja sofy Vincent jest solidna, a jednocześnie - dzięki jasnej, naturalnej barwie drewna - zdecydowanie zyskuje na lekkości. Fot. Sits

"Vincent" - sofa, która zaskakuje

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 09 wrz 2015 08:40 (aktualizacja: 09 wrz 2015 08:41)

Użycie naturalnego drewna w ciele klasycznej sofy może przynieść niezwykle oryginalny efekt… Tym razem ten materiał zagrał główną rolę w projekcie najnowszego mebla marki SITS.

Producent: Sits

Nowa sofa Vincent to synonim subtelności i wyjątkowego designu. Ten mebel zaskakuje. Czym? Niecodziennym zastosowaniem drewna dębowego, które zostało użyte do stworzenia całej podstawy mebla – stelażu i nóżek. Konstrukcja ta jest solidna, a jednocześnie - dzięki jasnej, naturalnej barwie drewna - zdecydowanie zyskuje na lekkości. Przy czym nie jest ona wartością samą w sobie. Jedynie w połączeniu z pozostałą częścią sofy, obitą w tkaninę z kolekcji SITS, tworzy designerską całość. Siedzisko, oparcie i podłokietniki mają proste linie i zostały zamknięte w kubicznych formach. Nie brakuje im przy tym przytulności, którą dodatkowo podkreślają miękkie poduszki. Vincent to sofa, która będzie spełnieniem marzeń wszystkich miłośników oryginalnych aranżacji rodem z lat 70.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA