Meble.com.pl - komfort na miarę

Sofa z kolekcji Ypperling firmy IKEA. Projekt: Hay. Fot. IKEA

"Ypperling" - pochwała prostoty

  • Autor: mg
  • 11 paź 2017 15:28 (aktualizacja: 11 paź 2017 15:57)

Kolekcja "Ypperling" obejmuje szeroki wybór produktów, w tym sofy, stoliki kawowe, regały i krzesła. Odzwierciedlająca skandynawskie wartości została połączona z najnowszymi technikami produkcji. Celem tej nowoczesnej serii było stworzenie wspólnej przestrzeni do bycia razem.

Producent: IKEA

Na kolekcję "Ypperling" składają się produkty, które łączy stonowana kolorystyka, linearne wzornictwo oraz materiały najwyższej jakości. Ich różnorodność i zastosowane techniki produkcyjne sprawiają, że są one dostosowane do współczesnych potrzeb. To pochwała prostoty w najlepszym wydaniu. 

Wśród przedmiotów z kolekcji "Ypperling" znajdziemy m.in. rozkładaną sofę, która dzięki odpowiedniej konstrukcji zapewnia komfortowy wypoczynek. Zaprojektowane w nowoczesnej odsłonie stoły w jesionowej okleinie sprawdzą się w pokoju dziennym. Z kolei blat stolika wyprodukowano w technice „board-on-frame” - w połączeniu z metalową ramą i drewnianymi nogami tworzy on wyjątkowo solidny mebel. Uwagę zwraca też „monoblokowe krzesło”. Jego proces produkcji polegał na wypełnieniu formy w kształcie fotela pojedynczym wtryskiem płynnego tworzywa sztucznego. W wyniku współpracy powstały dwa modele – krzesło do jadalni i krzesło wypoczynkowe. Uzupełnieniem kolekcji "Ypperling" są również dodatki – lustra, lampa czy tekstylia. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA