Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia Z2. Fot. Zajc Kuchnie

"Z1" - kuchnia w kolorze

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 27 lut 2017 14:58

Wyrafinowane wzornictwo kuchni Z2 łączy w sobie prostą architektoniczną formę z trzema rodzajami wykończeń. Model wyposażony został również w zaawansowane funkcjonalne rozwiązania.

Producent: Zajc Kuchnie

Najbardziej charakterystycznym elementem kuchni jest stalowy blat o grubości 8 mm, który zachodzi na boki wyspy. Jego jednolity charakter dodatkowo podkreśla zintegrowany zlew, a także zlicowana z powierzchnią płyta indukcyjna oraz wysuwany elektrycznie pochłaniacz. Dwa szerokie fronty wyspy wykończone zostały matowym lakierem w ciemnym odcieniu koloru pomarańczowego. Mieszczą się za nimi wysuwane elektrycznie stalowe szuflady z autorskim wykończeniem wewnętrznych boków w lakierze - tym samy jak na całości wyspy. Innym praktycznym udogodnieniem jest zmywarka, również otwierana elektrycznie na dotyk. 

Wysoka zabudowa pokryta została najnowszej generacji strukturalnym laminatem o podwyższonej odporności na ścieranie i mechaniczne uszkodzenia. Materiał idealnie odwzorowuje wygląd drewna z wyczuwalną pod palcami fakturą słojów. Naturalny efekt dodatkowo nadaje mu głęboki cieniowany odcień. Do otwierania szaf zastosowano oryginalne uchwyty Gaggenau. Wewnątrz zamontowany został system szuflad oraz  cargo Tandem marki Peka. W wysokiej zabudowie mieści się również chłodziarko-zamrażarka i chłodziarka na wino, a także zintegrowane drzwi prowadzące do spiżarni. Ciekawym rozwiązaniem są zamontowane w ceglanej ścianie, na wysokości ułatwiającej prace: kawiarka, piekarnik, piekarnik z funkcją mikrofali oraz urządzenie do gotowania na parze. Wszystkie zainstalowane w modelu najwyższej klasy urządzenia są marki Gaggenau. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA