Meble.com.pl - komfort na miarę

Cienkie blaty są aktualnie niezwykle modne. Grubość nie przekraczająca 12 mm, ciekawe kolory oraz struktury blatów z konglomeratów wpisują się w nowoczesny trend. Na zdjęciu kuchnia Z2 marki Zajc Kuchnie. Fot. Zajc Kuchnie

"Z2" - modny duet

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 29 cze 2015 15:00

"Z2" to minimalistyczny model kuchni, w którym zastosowano ponadczasowe połączenie lakierowanych elementów w kolorze ciepłego beżu z fornirem.

Producent: Zajc Kuchnie

Wykończona w naturalnym orzechu wysoka zabudowa szaf, otwarte półki oraz fronty wyspy charakteryzują się idealnie dopasowanymi słojami drewna w modnym pionowym układzie. Blat wykonany z konglomeratu kwarcowego Silestone kolor Unsui posiada zaledwie 2 cm grubości, co podkreśla subtelną formę całego zestawu.

Ściana między szafkami została zabezpieczona panelem szklanym w kolorze frontu. W kuchni zastosowano elektrycznie otwierany system szuflad firmy Hettich i dyskretne uchwyty w szafkach z urządzeniami AGD. Szafki wiszące posiadają zamontowane od spodu LED-owe oświetlenie, które nie tylko oświetla powierzchnię roboczą blatu, ale także wnętrze szafek. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA