Meble.com.pl - komfort na miarę

Zestaw wypoczynkowy "Anabel"

  • Autor:
  • 01 lut 2014 14:34 (aktualizacja: 03 sty 2014 15:22)

Elegancki narożnik do spania i relaksu przy muzyce.

Producent: Caya Design

Anabel to nowoczesny i komfortowy zestaw wypoczynkowy, którego wyróżniającą i indywidualną cechą może być dowolnie skonfigurowany przez jego użytkownika.

Kolekcja składa się z: sofy 2,5 z funkcją spania, sofy 2,5 z pojemnikiem, elementu 2 pojemnik, elementu 1 pojemnik, element rogowy, fotel, podnóżek. W skład wyposażenia wchodzą: super system audio, funkcja spania LUX (metalowy wózek na 4 kauczukowych kółkach, prowadnice ułatwiające rozkładanie), pojemnik na pościel, regulowane w kilku stopniach zagłówki z miękkiej pianki HR. Stabilności nadaje meblowi konstrukcja z litego drewna, oraz elementy ze sklejki, płyty meblowej, a także wypełnienia pianką HR i zapewniającym wysoki komfort systemem sprężyn TOP Line. Mebel może być wykonywany zarówno w skórach naturalnych jak i tkaninach obiciowych. Istnieje możliwość łączenia różnych kolorów obić oraz różnych gatunków.

Dodatkową zaletą jest możliwość zastosowania szycia kontrastową nicią. W opcji Klient może zamówić kilka rodzajów nóżek: metalowe chrom okrągłe lub płaskie oraz drewniane w 10 kolorach z dodatkiem chromu. ANABEL to połączenie bardzo atrakcyjnego wyglądu – włoski design, super komfortu siedzenia, doskonałej ergonomii i modułowości. Mebel pojawił się na polskim rynku w 2013 roku i objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancji oraz serwisem. Ceny zestawu zaczynają się od kwoty 4999 zł.

WYMIARY: 255x210x75/95 POW. SPANIA: 190 X 125

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA