Meble.com.pl - komfort na miarę

System "Zonda" do gabinetu.. Fot. Maridex

"Zonda" - różnorodność zastosowań

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 30 marz 2015 10:26

System „Zonda” składa się z kilkunastu różnych elementów, za pomocą których można stworzyć modne i zarazem eleganckie biuro.

Producent: Maridex

Proste formy i ciekawa kolorystyka (połączenie koloru popielatego i płyty w białym połysku) pomogą nadać wnętrzu nowoczesny charakter. Pomysłodawcą i projektantem „Zondy” jest Maciej Musialski.

W skład systemu wchodzą funkcjonalne meble, które znajdą zastosowanie w niemal każdym biurze czy gabinecie. W ofercie są różnego rodzaju regały, idealne do przechowywania dokumentów i innych przedmiotów niezbędnych w każdym biurze, wygodne biurko oraz kontenerek z praktycznymi szufladami (otwieranymi dotykowo), a także ława i wygodne sofy (dostępne w kilkunastu kolorach), które idealnie sprawdzą się jako miejsce do przyjmowania gości.

System wykonany jest z płyty wiórowej laminowanej. Meble są trwałe i solidne. Grubość korpusów wynosi 25 mm, a frontów – 16 mm. Wszystkie elementy zostały zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi obrzeżem ABS. Szafy i regały posiadają ozdobne aluminiowe profile boczne. Kontenerek oraz komody otwierane są dotykowo.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA