Meble.com.pl - komfort na miarę

Fot. Woodlovers

Tak odmienisz popularny regał IKEA

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 28 kwi 2016 09:00 (aktualizacja: 28 kwi 2016 09:04)

Dekorowanie wnętrz nie musi być trudne, popularne meble nudne, a porządek kojarzyć się ze sprzątaniem. Ten sposób pozwoli całkowicie odmienić salon, sypialnię, czy pokój dziecka.

EXPECTIT to małe, sprytne pudełko, które na wyciągnięcie… odmieni regał z IKEI (EXPEDIT oraz KALLAX) w nową modną komodę, uporządkuje zabawki Twojego dziecka, albo stworzy dodatkową przestrzeń na drobne przedmioty.

Wykonane ze sklejki, jest solidniejsze i będzie służyć dużo dłużej niż tradycyjne papierowe czy plastikowe organizery. Pozwoli również na przechowywanie lub przenoszenie ciężkich rzeczy. Zabezpieczone olejem i wysokiej jakości farbami akrylowymi jest trwałe i bezpieczne również dla alergików. I co najważniejsze – nie wymaga samodzielnego składania.

Pudełko EXPECTIT od Woodlovers to sposób nie tylko na porządki, ale i na dylematy niezdecydowanych. Jeśli nie wiesz, czy lepiej zostać przy tradycyjnym, ale uniwersalnym kolorze drewna, czy postawić na któryś z 10 najmodniejszych ostatnio wnętrzarskich odcieni – nie zastanawiaj się już dłużej. Wybierz opcję ½ i zmieniaj jednym ruchem ręki kolor swoich mebli.

Źródło: Woodlovers

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA