1000 mebli i dodatków do 30% taniej w Black Red White.

1000 mebli i dodatków do 30% taniej w Black Red White.

  • Autor: Redakcja
  • 31 lip 2015 12:50 (aktualizacja: 31 lip 2015 13:03)

1000 mebli i dodatków do 30% taniej w Black Red White

Najnowsze promocje w Black Red White to doskonała okazja do dokonania korzystnych zakupów. Teraz 1000 mebli i dodatków polskiego producenta można nabyć w cenach niższych nawet do 30%. Cenowe obniżki stwarzają możliwość przeprowadzenia gruntownych zmian, które w łatwy i szybki sposób odmienią wystrój wnętrz.

Za sprawą najnowszej promocji w Black Red White meble do salonu, sypialni, kuchni, a także pokoju młodzieżowego możemy zakupić taniej do 30%. Ponadczasowe bryły z kolekcji Loren, która łączy w sobie elementy modernistyczne, funkcjonalny system Kaspian czy minimalistyczne meble Danton – teraz dostępne są w dużo niższych cenach. Aktualne rabaty to także szansa na ekonomiczne urządzenie pokoju ucznia. W promocji dostępne są między innymi biurka z linii B0, które dzięki różnym opcjom kolorystycznym z powodzeniem można dostosować do indywidualnych przestrzeni.

W sklepach znajdziemy również wiele tańszych dodatków, które pomogą nam w urządzeniu mieszkania. Oświetlenie do pokoju nastolatka, pudła do przechowywania drobiazgów, ramki na zdjęcia czy szeroki wybór świeczników to tylko niektóre z oferowanych przedmiotów, które teraz możemy zakupić taniej nawet do 30%. Promocja obowiązuje tylko do 10 sierpnia. 

Pełną ofertę promocyjną znaleźć można na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce