Fot. Muppetshop

Fot. Muppetshop

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 04 maj 2016 18:04

Artykuły dla najmłodszych marki Quax, w Muppetshop

Meble i artykuły dla najmłodszych, belgijskiej marki Quax dostępne są w Muppetshop. Sklep poza produktami, proponuje również pełne wsparcie na każdym etapie projektowania pokoju dziecka.


Quax jest producentem artykułów, które skierowane są głównie dla dzieci, na każdym etapie ich rozwoju. Belgijska marka Quax w ciągu 6 lat istnienia wypracowała sobie charakterystyczny tylko dla niej, rozpoznawalny styl.

Meblami oraz artykułami Quax bez problemów można urządzić przytulny kącik dla niemowlęcia, w którym znajdą się piękne i praktyczne meble oraz niezbędne na ten okres akcesoria. Każdy z produktów został zaprojektowany tak, aby jak najefektywniej wykorzystać jego funkcję i wspierać rodziców w podążaniu za rozwojem i dorastaniem ich pociech. Nieco starsze dzieci będą szczęśliwe w pokoju z „dorosłymi” meblami (n.p. stylowe i piękne tapicerowane sofy i fotele) w wymiarach idealnie przystosowanych do ich małych organizmów. Jednak Quax oferuje także meble, które „rosną” wraz z naszymi dziećmi, by wprowadzić je w dorosłe życie.

Quax nie zapomniał także o innych artykułach wyposażenia wnętrz, a także mięciutkich i pomysłowych zabawkach, kompletach pościeli, baldachimach czy ręcznikach, kształtujących gust dzieci od najwcześniejszych lat. Wszystko wykonane w stonowanej, niekrzykliwej kolorystyce i minimalistycznej, cieszącej oko formie.

Muppetshop jest wyłącznym dystrybutorem tej marki na Polskę, a przy tym jest otwarty na współpracę z architektami i projektantami wnętrz, służąc im aktywną pomocą podczas każdego etapu powstawania projektów pokoi dzieci.

 

 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce