Meble.com.pl - komfort na miarę

Autorski showroom i sklep dla koneserów

  • Autor: bm
  • 26 gru 2013 15:50 (aktualizacja: 26 gru 2013 15:52)

Showroom i sklep online Formazone wyróżniają trzy rzeczy. Pierwsza to autorski dobór oferty produktowej. Druga – to usługa „personal shopper”, trzecia rzecz – to ciągłe wzbogacanie oferty o wyjątkowe przedmioty.

Showroom Formazone powstał z incjatywy warszawskiego duetu projektantów: Kasi Szymanik i Filipa Zabijaka. Kilkudziesięciometrowy salon działa na stołecznym Mokotowie. Jego atutem jest autorski dobór oferty produktowej, który znajdzie uznanie osób zwracających uwagę na design i jakość wykonania. Właściciele oferują też usługę „personal shopper” – jeśli klient wie, jakiego rodzaju produktu potrzebuje, a nie ma go na stałe w ofercie sklepu, oni pomogą mu zdobyć oczekiwany mebel czy element dekoracyjny. Trzecią zaletą Formazone jest ciągłe wzbogacanie oferty o wyjątkowe przedmioty znalezione dzięki „design hunting”. W ramach wnętrzarskich łowów Kasia i Filip odwiedzają międzynarodowe targi albo znajdują „perełki” produkowane przez lokalnych rzemieślników. Sklep współpracuje już z szerokim gronem producentów, zarówno polskich jak i zagranicznych. Spośród marek meblarskich są to Domitalia, Temahome, Miotto, Zuiver, Danform, Libra czy TON.

Najnowsza propozycja w ofercie Formazone to „Dutch Design Chair”, które może być stołkiem, krzesłem, a nawet stolikiem kawowym. Charakteryzuje się innowacyjną konstrukcją, dzięki której można go wykorzystywać na wiele sposobów, w tym przygotowując nadruk według własnego pomysłu lub dekorując własnoręcznie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA