Meble.com.pl - komfort na miarę

Biuro z Dziedzicem - konkurs z szansą na sukces

  • Autor:
  • 27 gru 2013 18:01 (aktualizacja: 28 paź 2008 00:00)

Już w grudniu rusza pierwsza edycja konkursu dla architektów – "Biuro z Dziedzicem", organizowanego przez firmę Dziedzic, producenta mebli biurowych. Konkurs na najlepszy projekt aranżacji biura i jego realizację ma na celu propagowanie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, dotyczących przestrzeni biurowej.

Konkurs potrwa do końca czerwca przyszłego roku. Skierowany jest  do wszystkich architektów, którzy chcieliby spróbować swoich sił w projektowaniu przestrzeni biurowej. Zgłoszone do konkursu aranżacje muszą powstać w oparciu o fotele obrotowe i krzesła stacjonarne firmy Dziedzic. Propozycje realizacji będą oceniane według czterech głównych kryteriów: ergonomia biura, estetyka i design wnętrza, użyte produkty i meble uzupełniające oraz skala projektu. W konkursie wyłoniona zostanie jedna zwycięska, uznana przed jury za najciekawszą praca. Jej autor zostanie nagrodzony atrakcyjną wycieczką dla dwóch osób.

Celem konkursu „Biuro z Dziedzicem” jest wyłonienie i zaprezentowanie najlepszych rozwiązań aranżacyjnych, które mają pomóc w stworzeniu ergonomicznych, funkcjonalnych i przyjaznych miejsc pracy.

Każda osoba, która zgłosi się do udziału w konkursie otrzyma płytę z niezbędnymi materiałami zdjęciowymi produktów firmy Dziedzic z najnowszego katalogu „24h at work”. Znajdziemy w nim fotele i krzesła biurowe oraz stylowe sofy, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej skór, materiałów skóropodobnych i tkanin.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA