Meble.com.pl - komfort na miarę

Black Red White obniża ceny

  • Autor:
  • 27 gru 2013 18:01

Black Red White prowadzi kampanię promocyjną dodatków dekoracyjnych pod hasłem: „Inspirujące dodatki w słynnych cenach”.

Akcja obejmuje wybrane salony meblowe w całym kraju i potrwa do 21 grudnia 2008 roku.
W promocyjnej ofercie znajdują się elementy wyposażenia salonu i sypialni - m.in. tekstylia, dywany oraz oświetlenie. Propozycja zawiera także wybrane meble kolonialne, jak również artykuły wyposażenia kuchni, jadalni i garderoby. Pełna prezentacja asortymentu Black Red White oferowanego po niższych cenach znajduje się w specjalnie przygotowanej gazetce promocyjnej.

Dodatki decydują o stylu i charakterze naszych wnętrz. Mamy zatem nadzieję, że artykuły dekoracyjne z przygotowanej przez nas oferty znajdą wielu zwolenników - zwłaszcza, że są wśród nich wyroby modne i designerskie, a jednocześnie praktyczne, przydatne w każdym wnętrzu – mówi Robert Sołowij, zastępca dyrektora ds. marketingu i reklamy Black Red White.

Gazetka promocyjna dostępna jest od 14 listopada w salonach meblowych Black Red White na terenie całego kraju. Dodatkowo, była ona insertowana do ogólnopolskiego wydania Gazety Wyborczej. Szczegółowe informacje na temat kampanii dostępne są także na stronie www.brw.com.pl.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA