• Autor:
  • 27 gru 2013 18:01

Black Red White obniża ceny mebli kuchennych

Black Red White prowadzi kampanię promocyjną "Kuchnie 2008”. Meble objęte rabatem dostępne są w wybranych salonach.

Akcja będzie trwała do 31 października 2008. Towarzyszą jej działania reklamowe w prasie ogólnopolskiej oraz magazynach wnętrzarskich.
Promocyjne układy kuchenne oferowane są w różnych stylach i bogatej gamie kolorystycznej. W ramach akcji Black Red White proponuje m.in. meble utrzymane w stylistyce włoskiej oraz śródziemnomorskiej. Kampania uwzględnia duży wybór frontów meblowych: "Strategio XI Mądry", "Troniusz XXV Sprawiedliwy", "34th Avenue" czy "36th Avenue". W asortymencie firmy objętym rabatem znajdują się również: "Cztery Pory Roku", "Siódme Niebo", "Ledo", "61st Pudding Street", "76th Street" oraz "Telesto".

Kuchnia jest dla wielu osób jednym z najważniejszych miejsc w domu, dlatego staramy się dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W propozycji Black Red White znajdują się zarówno kolekcje klasyczne - przeznaczone głównie dla osób ceniących tradycję, jak i nowoczesne, które cechuje prosta forma, duża funkcjonalność i przestrzenność. Zachęcamy do aranżacji kuchennych wnętrz z Black Red White – mówi Robert Sołowij, zastępca dyrektora ds. marketingu i reklamy Black Red White.

Układy kuchenne - w tym meble z przeznaczeniem do zabudowy ze sprzętem AGD - są drugą pod względem wartości sprzedaży grupą produktów proponowanych przez Black Red White. Oferta obejmuje ponad 800 rodzajów szafek oraz 48 modeli frontów. Większość produkcji realizowana jest na indywidualne zamówienie odbiorców.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce