Meble.com.pl - komfort na miarę

BRW zaprasza do Tarnowskich Gór

  • Autor: kh
  • 08 kwi 2014 09:57 (aktualizacja: 09 kwi 2014 08:27)

Kompletnie odnowiona ekspozycja produktów marki Black Red White czeka na mieszkańców Tarnowskich Gór i okolic. W przebudowanym w marcu salonie partnerskim można już kupić meble i dodatki z oferty producenta.

Zlokalizowany w Tarnowskich Górach salon partnerski Black Red White zajmuje około 450 m2. Powierzchnia ta została podzielona na 30 ekspozycji będących przykładowymi wnętrzami, dzięki czemu konsumentom znacznie łatwiej jest wyobrazić sobie jak dane sprzęty będą wyglądały w ich domach. W salonie można znaleźć gotowe aranżacje pokojów dziennych, dziecięcych i młodzieżowych, sypialni, jadalni oraz kuchni z wykorzystaniem mebli kuchennych Family Line.

W salonie znaleźć można ponadto meble wypoczynkowe, tradycyjne meblościanki, meble do przedpokoju, a także szafy z drzwiami przesuwnymi. Ofertę uzupełniają artykuły dekoracyjne, akcesoria dedykowane do łazienki i garderoby, a także systemy oświetleniowe.

Salon w Tarnowskich Górach znajduje się bezpośrednio przy drodze krajowej nr 11, przy ul. Zagórskiej 194. Jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10-19, a także w soboty – od 10 do 14.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA