Meble.com.pl - komfort na miarę

Design Sale w BoConcept.

Design Sale w BoConcept

  • Autor: Rafał Konopka
  • 08 sty 2015 10:42 (aktualizacja: 08 sty 2015 10:47)

Wygodne sofy, eleganckie stoły i krzesła, designerskie lampy i dywan. Tuż po świętach, 27 grudnia 2014, we wszystkich salonach BoConcept w Polsce rozpoczęła się zimowa wyprzedaż - Design Sale.

Obejmie ona produkty z ekspozycji, wycofywane z asortymentu meble i dodatki. Wiele z nich ma ceny niższe nawet o 50%. W trakcie wyprzedaży można także kupić wiele artykułów z normalnego asortymentu w promocyjnych cenach. W tym między innymi:

  • Modułową sofę Cenova, o miękkich poduchach siedzisk i dodatkowym podparciu na podłokietnikach. Do wyboru dwa rodzaje poduch oparcia: klasyczne lub w formie bardziej swobodnej, 56 modułów siedzisk oraz 100 różnych tkanin obiciowych i skór. Dzięki temu każda sofa będzie niepowtarzalna, a zarazem doskonale dobrana do preferencji użytkownika i wielkości mieszkania. Cena niższa o 25%.
  • Lubiany i wygodny rozkładany stół Bari, niekwestionowany bestseller w asortymencie BoConcept, którego projektantem jest Morten Georgsen. Stół może być wykończony fornirem dębowym, orzechowym, espresso lub białym lakierem. Wymiary W75xS183/263xG91 cm. Do stołu pasują np. krzesła Erwin wykończone dowolną tkaniną lub skórą z asortymentu BoConcept. Zarówno stół jak i krzesła mają ceny niższe o 25%.
  • Skóra Estoril, elegancka, trwała i miękka. Mogą nią być wykończone wszystkie sofy, krzesła i fotele np. fotel Boston z najnowszej kolekcji zaprojektowany przez Henrika Pedersena albo fotel fusion projektu nendo. Teraz meble w skórze Estoril mają cenę niższą o 25%.
  • Wybrane modele dywanów o różnych wzorach wielkościach i kolorach np. dywan Patina, Pixel, Symmetry, Cato. Ceny niższe o 20%.
  • Wybrane modele lamp wiszących i stojących, w tym zaprojektowana przez Karima Rashida lampa Ottawa, są tańsze o 40%.

    Informacje na temat aktualnej oferty mebli i dodatków znajdujących się na wyprzedaży oraz szczegóły dotyczące promocji na www.boconcept.pl. Wszystkie oferty ważne do 31 stycznia 2015.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA