Meble.com.pl - komfort na miarę

Dobroteka zaprasza na szereg promocji meblowych

  • Autor: ps
  • 28 marz 2014 13:34

W mieście stolarzy, w niższych cenach można nabyć między innymi produkty firm: Kler, Halupczok, Villa Coloniale oraz RAFFI.

Stoisko Kler

Promocja "Marcowe Bonusy", dzięki której otrzyma się prezent o wartości 20% dokonanego zakupu łóżek Kler lub prezent o wartości 15 % na meble Kler. Na stoisku Kler dostępne będą również atrakcyjne warunki zakupu na produkty marki Tempur!

Stoisko Halupczok

Każdy klient, który do końca marca 2014r. zakupi meble kuchenne z linii Prestige wraz ze sprzętem AGD marek Miele, Siemens, Elektrolux, Falmec oraz armaturą Blanco otrzyma 15% rabatu na całość zestawu.

Stoisko Villa Coloniale

Promocja obejmuje wybrane komplety wypoczynkowe, krzesła, fotele oraz pufy. Na klientów czekają rabaty, nawet do 35%.

Stoisko Raffi

Na stoisku mebli RAFFI, zainteresowani otrzymają 20% rabatu na meble z kolekcji dziecięcych firmy Sautrhon, kolekcja Amelia.

Dobroteka to pierwszy w Polsce salon meblowy łączący funkcje handlowo-edukacyjno-badawcze. Nowoczesny budynek powstał w Dobrodzieniu na Opolszczyźnie, gdzie od 200 lat rozwija się tradycja obróbki drewna i wyrobu mebli. Wewnątrz eksponowane są wyroby polskich firm z okolic Dobrodzienia, prezentujące najnowsze trendy w designie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA