"Urban Cone" projekt Michała Pośpiecha to odświeżacz powietrza najnowszej generacji. Fot. Elektrolux

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 09 paź 2014 10:21 (aktualizacja: 17 paź 2014 15:25)

Głosuj na prace młodych projektantów i wyjedź do Paryża


„Elektrolux Design Lab” to międzynarodowy konkurs dla młodych designerów i wizjonerów rozwiązań przyszłości. Na osoby, które oddadzą głos w konkursie czeka niezwykła nagroda – możliwość wygrania wycieczki do Paryża dla 2 osób wraz z zaproszeniem na uroczystą galę finałową.

Głosy na projekty można oddawać na stronie konkursu "Electrolux Design Lab" do 14 października b.r. do godziny 12:00. Wystarczy wybrać jeden z innowacyjnych projektów, oddać na niego głos oraz odpowiedzieć na proste pytanie: Czym dla Ciebie jest zdrowy dom? Zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą, będzie miał niepowtarzalną szansę zwiedzenia urokliwej stolicy Francji.

Hasło konkursu to „Zdrowe domy”. Młodzi projektanci mają za zadanie zaprezentowanie koncepcji w jednej z 3 kategorii: Kulinarne przyjemności, Oczyszczanie powietrza i Pielęgnacja materiałów. Obecnie trwa 3 etap konkursu, w którym półfinaliści walczą o uznanie jury i internautów. Wśród nich jest uczestnik z Polski - Michał Pośpiech, który przedstawił swój wizjonerski projekt „Urban Cone".

Zwycięzca konkursu zostanie wybrany przez jury złożone ze światowej sławy specjalistów w dziedzinie designu. Otrzyma on niepowtarzalną możliwość odbycia półrocznego stażu w jednym z ośrodków projektowania Electrolux oraz nagrodę finansową w wysokości 5 tysięcy euro. Organizatorzy przewidzieli także wyróżniania dla zdobywców 2 i 3 miejsca – do ich rąk trafi kolejno 3 i 2 tysiące euro.

 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce