Meble.com.pl - komfort na miarę

House of Kitchen we Wrocławiu

  • Autor: bm
  • 27 gru 2013 12:33 (aktualizacja: 27 gru 2013 12:36)

House of Kitchen to najnowszy dział wrocławskiego salonu wyposażenia wnętrz Max-Fliz. Można w nim nabyć meble kuchenne oraz wysokiej klasy sprzęt AGD.

W House of Kitchen można znaleźć produkty najlepszych światowych marek produkujących wyposażenie kuchni oraz bardziej ekonomiczne propozycje. “W salonie przygotowano tzw. żywe ekspozycje. Oznacza to, że kuchnie w salonie są podłączone do instalacji i każdy może się przekonać, w jaki sposób działają i jakie mają funkcjonalności. Są to kompletne aranżacje wnętrz kuchennych zaprojektowane przez współpracujących z nami architektów.” – mówi Marzena Ewiak z House of Kitchen we Wrocławiu.

Do marek, które można znaleźć w salonie, należy m.in. nowoczesny włoski Arrex należący do Atma Group, firmy łączącej stały rozwój z innowacyjnością, co pozwoliło na zdobycie bardzo mocnej pozycji najpierw na wymagającym włoskim, a następnie światowym rynku. Kolejną firmą jest Schuller, przedsiębiorstwo o wieloletnim doświadczeniu w produkcji najwyższej jakości rozwiązań do kuchni. Szeroki przekrój rozwiązań od klasycznych po bardzo nowoczesne oferuje niemiecki Häcker. Ofertę uzupełnia sprzęt kuchenny znanych i cenionych marek De Dietrich, Miele, AEG, Electrolux i Mastercook.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA