Dla użytkowników smartfonów oraz designerów i architektów aplikacja ma być całkowicie darmowa. Fot. Agitive

Dla użytkowników smartfonów oraz designerów i architektów aplikacja ma być całkowicie darmowa. Fot. Agitive

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 30 cze 2015 10:19 (aktualizacja: 30 cze 2015 10:38)

Intario. Nowa aplikacja ułatwi zakup mebli

Już wkrótce odbędzie się premiera aplikacji Intario - pierwszego na świecie konfiguratora mebli modułowych. Wydarzenie będzie miało miejsce jesienią, na Międzynarodowych Targach Meblowych w Ostródzie.

Dzięki aplikacji sprzedawcy będą mogli nie tylko zaoszczędzić znaczne kwoty na logistyce i zwrotach, ale także zmaksymalizować zyski. Narzędzie znacznie skraca bowiem proces zakupu mebli.

Obecnie, przychodząc do salonu meblarskiego, widzimy zwykle pojedyncze wzory mebli. Pozostałe elementy z których możemy tworzyć różnorodne układy sof czy narożników widzimy jedynie w katalogu, a dostępne kolory tkanin na wzornikach. Nie możemy też zwizualizować sobie gotowego mebla i tego, jak będzie prezentował się w naszym mieszkaniu. Aż kilkanaście procent zwrotów mebli modułowych wynika z faktu,  że mebel czasem po prostu tam nie pasuje. Po dostawie okazuje się, że sofa ma zły układ lub jest zbyt duża. Konfigurator mebli modułowych Intiaro rozwiązuje te problemy. Dzięki niemu na ekranie tabletu, w sklepie można sobie zaprojektować dowolny mebel, w wybranym przez siebie kształcie czy kolorze. Co więcej, można zobaczyć (w formacie 3D), jak wybrany przez nas mebel będzie wyglądał w naszym salonie. 

 


WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • Arek, 2017-09-21 17:39:57
    Ciekawa aplikacja, tylko nie rozumiem po co te papierowe znaczniki. Ja polecam też aplikację na androida - Meblix - mają aktualne katalogi producentów mebli

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce