Meble.com.pl - komfort na miarę

Fot. Black Red White.

Jak zaoszczędzić na zakupie mebli i dodatków

  • Autor: Redakcja
  • 18 lut 2016 11:53 (aktualizacja: 18 lut 2016 12:05)

Black Red White daje kolejną okazję do bardzo atrakcyjnych zakupów. Do końca lutego meble i dodatki można nabyć 10% taniej. Co więcej, kupujący mają możliwość rozłożenia płatności na 20 wygodnych rat 0%. Obie promocje można ze sobą łączyć, co jest dodatkową korzyścią dla klientów marki.

Osoby, które przymierzają się do zmiany aranżacji mieszkania lub urządzenia domu, mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty promocyjnej Black Red White. Tylko przez 12 dni wybrane meble i dodatki do salonu, sypialni, kuchni, jadalni, pokoju młodzieżowego i przedpokoju kupią 10% taniej.

Promocją objęta jest szeroka oferta łóżek, materacy, komód, witryn, szaf, mebli wypoczynkowych, kuchni modułowych i kuchni na wymiar oraz wiele innych mebli. Wśród dodatków przecenionych o 10% klienci znajdą dekoracje, oświetlenie, dywany, tekstylia, akcesoria do gotowania, serwowania i przechowywania.

Salony Black Red White przygotowały również ofertę dla tych, którzy zechcą rozłożyć płatność za swoje zakupy na raty. Promocja „20 rat 0%” – bez pierwszej wpłaty, prowizji i oprocentowania – dotyczy całego asortymentu i łączy się z akcją „Rabat 10%”.

Więcej szczegółów na temat aktualnej promocji znaleźć można na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach Black Red White.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA