Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolejny salon De Velde

  • Autor:
  • 27 gru 2013 18:01

9 listopada br. Beskidzkie Fabryki Mebli (dawniej – Meblo-Expo), otworzyły kolejny salon firmowy. To już 3. punkt sprzedaży promujący markę De Velde.

Nowy salon, o powierzchni 325 m2, znajduje się w Parku Handlowym Bielany w podwrocławskich Kobierzycach. Ekskluzywne kolekcje obejmują zarówno meble skrzyniowe, jak i wypoczynkowe – sofy, fotele, narożniki. Meble marki De Velde wykonane są z wysokogatunkowych materiałów, m.in. włoskiej skóry oraz naturalnych oklein. Obecnie firma wprowadziła również do oferty meble wypoczynkowe w tkaninach sprowadzanych z Belgii, Włoch i Hiszpanii. Charakteryzują się one prostą i jednocześnie klasyczną linią, dzięki czemu pasują do każdego rodzaju wnętrz.

Pierwszy salon otwarto w 2006 r. w Parku Handlowym  Janki pod Warszawą, zaś drugi – w październiku br. w Galerii Wnętrz Domar we Wrocławiu. Rozwój firmy opiera się przede wszystkim na inwestycjach w nowe punkty sprzedaży. Ofertę Beskidzkich Fabryk Mebli tworzą dwie marki handlowe: De Velde i Meble-Expo, znane także za granicą. (uk)

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA