Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnie Black Red White na Górnym Śląsku

  • Autor:
  • 27 gru 2013 18:01

Firma Meble – Black Red White rozszerza sieć dystrybucji mebli kuchennych. 5 marca br. otwarte zostały dwa kolejne studia kuchni: w Gliwicach i Siemianowicach Śląskich.


Otwarcie studiów kuchni w Gliwicach i Siemianowicach Śląskich to kolejny po Jeleniej Górze krok w rozbudowywaniu sieci sprzedaży w regionie południowo-zachodniej Polski – mówi Grzegorz Zięcina, dyrektor handlowy spółki Meble – Black Red White. – Wierzymy, że systematycznie poszerzana przez nas sieć dystrybucji w kraju i za granicą oraz wysoka jakość oferowanych towarów za relatywnie niską cenę zagwarantują stabilny rozwój grupy Black Red White.

W nowych punktach sprzedaży prezentowana jest ekspozycja kuchni zarówno w stylistyce klasycznej, jak i nowoczesnej. Ich oferta obejmuje również sprzęt AGD renomowanych producentów. Klienci studiów kuchni Black Red White mogą liczyć na fachową pomoc w zakresie doboru mebli i sprzętu AGD, w zależności od indywidualnych potrzeb i możliwości mieszkaniowych. Odbiorcy mogą również skorzystać z profesjonalnych porad projektanta, który dokonuje wizualizacji aranżowanego pomieszczenia oraz doradza w zakresie zastosowania nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Oprócz pomocy przy wyborze odpowiedniego wzoru kuchni oraz sprzętu AGD, studia kuchni Black Red White oferują także: profesjonalny pomiar pomieszczenia kuchennego, propozycje układu mebli kuchennych dostosowanych do indywidualnych potrzeb, wizualizacje kuchni na monitorze komputera, doradztwo i nadzór doświadczonego projektanta przy realizacji zamówienia, a także profesjonalny montaż mebli kuchennych oraz sprzętu AGD.

Praca nowych studiów zostanie wsparta kampanią promocyjną „Setki pomysłów na twoją kuchnię”. Do mieszkańców Gliwic i Siemianowic Śląskich trafi gazetka promocyjna, która będzie dostępna również w punktach sprzedaży.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA