Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble do 30% taniej i bony zakupowe w Black Red White.

Meble do 30% taniej i bony zakupowe w Black Red White

  • Autor: Redakcja
  • 13 lut 2015 14:25

Osoby pragnące odmiany wystroju wnętrza domu lub urządzające nowe mieszkanie w najnowszej promocji Black Red White mogą kupić meble nawet do 30% taniej. W lutowej akcji Klienci znajdą nie tylko okazyjne oferty cenowe, ale również atrakcyjne bony zakupowe.

Akcja promocyjna Black Red White obejmuje atrakcyjny asortyment umożliwiający kompleksowe wyposażenie każdego pomieszczenia w domu. Meble skrzyniowe, tapicerowane, materace czy zestawy jadalniane dostępne są w cenach obniżonych nawet o 30%. W lutowej promocji warto zwrócić uwagę na nowości: szafę Wektra za 599 zł oraz meble sypialniane Martina, tańsze aż o 300 zł. Promocja obejmuje również systemy kuchenne Senso Kitchens, Family Line i Junona Line.

Dodatkowo w każdej gazetce oraz na stronie internetowej Klienci znajdą bony zakupowe. Bon o wartości 300 zł można wykorzystać na zakup mebla tapicerowanego, a bon o wartości 30 zł przeznaczony jest do wykorzystania w dziale z artykułami wyposażenia wnętrz.

Nowa akcja promocyjna Black Red White to wiele okazyjnych ofert mebli i dodatków tańszych nawet o 30%, a także korzystne bony zakupowe. Promocja trwa od 13 lutego do 2 marca, a bony realizować można do 10 marca. Pełną ofertę promocyjną znaleźć można na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA