Meble.com.pl - komfort na miarę

Szkło może stanowić ozdobę mebla jak np. oszklony kredens Fot. Riviera Maison.

Meble i akcesoria w stylu marynistycznym

  • Autor: uk
  • 24 sty 2014 13:37

Wiosną będą modne wnętrza utrzymane w stylistyce marynistycznej i romantycznej jednocześnie. Innymi słowy, mile widzialna jest wakacyjna, lekka atmosfera!

Na wiosnę 2014 roku marka Riviera Maison przygotowała nową kolekcję akcesoriów wnętrzarskich oraz mebli.Wśród najnowszych propozycji znajduje się bogaty wybór tekstyliów. Białe poduszki ozdobione są delikatnymi haftami, natomiast kolorowe modele zachwycają wyrazistymi nadrukami w niebieskie pasy lub geometryczne, bądź morskie wzory. Jak zawsze w kolekcji holenderskiej marki nie mogło zabraknąć lampionów dekorowanych plecionkami lub muszelkami, które przywołują wakacyjny nastrój.

Charakterystyczne napisy są stałym motywem dekoracyjnym, który pojawia się na ceramice i szkle Riviera Maison. W wiosennej kolekcji znaleźć można miseczki i talerze w oryginalnym kształcie rybek. Jest to jeden z najczęściej powtarzających się motywów dekoracyjnych tej pełnej morskich akcentów kolekcji, w której królują muszle, żaglówki, muszle i mapy oraz odcienie niebieskiego i grantu. Nowe modele pojawiły się także w ofercie mebli. Warto zwrócić uwagę na stojące na wysokich nogach witryny, kolekcję wyplatanych foteli lub eleganckie tapicerowane sofy i krzesła. Nowe produkty są dostępne w sklepie HOUSE&more.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA