Meble.com.pl - komfort na miarę

System do salonu "Volani" , marki BoConcept Fot. BoConcept

Meble i dodatki nawet o 50% taniej – "Design sale" W BoConcept

  • Autor: redakcja
  • 17 cze 2014 10:41 (aktualizacja: 17 cze 2014 11:01)

1 lipca 2014 do końca miesiąca, we wszystkich polskich salonach BoConcept rozpoczyna się letnia wyprzedaż mebli i dodatków, która jak zwykle poprzedza nadejście nowej kolekcji. Design Sale obejmie nie tylko produkty z ekspozycji, ale także wycofywane z asortymentu serie sof, stołów i systemów regałowych.

Wyprzedaż odbywać się będzie w salonach w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni i Katowicach. Promocja obejmować będzie meble i dodatki z ekspozycji, końcówki kolekcji oraz pojedyncze produkty: sofy, fotele, stoły, krzesła, regały, lampy, dywany, dodatki dekoracyjne itd. 

W trakcie tegorocznej wyprzedaży w salonach BoConcept będzie można też kupić sofy Carmo i Arco, systemy regałowe Lecco i Volani, stoły Butterfly w promocyjnych cenach, niższych o 25%. Sofy Carmo i Arco zaprojektowane przez Andersa Norgaarda, mogą być wykończone dowolną tkaniną lub skórą z asortymentu BoConcept. Każda z nich jest sofą modułową, co umożliwia dostosowanie jej do dowolnej przestrzeni i potrzeb. Sofa Carmo o prostym, kubistycznym kształcie i charakterystycznych przeszyciach pasuje praktycznie do każdego wnętrza – do wyboru 7 różnych siedzisk oraz 90 różnych rodzajów obić. Sofa Arco to wygodna, niewielka sofa idealna do małych mieszkań. Dzięki widocznym przeszyciom i zaokrąglonym podłokietnikom sofa sprawia wrażenie obszerniejszej niż jest w istocie. Do wyboru 21 różnych modułów, 4 rodzaje nóg oraz 90 wzorów obić. Systemy do przechowywania Lecco i Volani zaprojektowane przez Mortena Georgsena są dostępne w wielu wymiarach, głębokościach i kolorach. Do wyboru: proste moduły i półki, szafki z opuszczanymi drzwiczkami, szuflady i wiele innych elementów, które pozwalają na stworzenie funkcjonalnego, pojemnego, atrakcyjnego wizualnie regału. Stołu Occa, znanego pod nazwą Butterfly przedstawiać nie trzeba. To jeden z najbardziej lubianych i cenionych produktów BoConcept. Teraz stół ma cenę niższą o 25%.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA