Meble.com.pl - komfort na miarę

Fot. Black Red White.

Meble i dodatki w Black Red White 10% taniej oraz 20 rat 0%

  • Autor: Redakcja
  • 01 gru 2015 13:28

Na Klientów Black Red White czekają atrakcyjne zimowe promocje. Tylko do 14 grudnia meble i dodatki dostępne są taniej o 10%, a płatność za zakupy spośród całego asortymentu można rozłożyć na 20 rat 0% – bez pierwszej wpłaty, bez oprocentowania, bez prowizji.

Klienci, którzy odwiedzą Black Red White w dniach 1-14 grudnia będą mieli okazję skorzystać z wyjątkowych ofert cenowych na meble i dodatki. Tylko teraz kolekcje do salonu, sypialni czy pokoju dziecięcego zakupić można z 10% obniżką od regularnych cen oraz z rozłożeniem płatności na raty. Dzięki szerokiej ofercie dostępnych systemów każdy może znaleźć swoje wymarzone meble, które wypełnią przestrzeń domu.
Promocja obejmuje między innymi nowoczesną kolekcję Possi – mebli z funkcją samodzielnego projektowania. Indywidualne bryły można stworzyć za pomocą konfiguratora na stronie internetowej Black Red White lub w wybranych salonach, przy użyciu multimedialnych standów. Wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się oryginalnie zaaranżowanym wnętrzem. Promocja „10% taniej oraz 20 rat 0%” obowiązuje do 14 grudnia 2015.
Więcej szczegółów na temat aktualnych promocji znaleźć można na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach Black Red White.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA