Fot. Lidl

Fot. Lidl

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 12 maj 2016 13:21 (aktualizacja: 12 maj 2016 13:34)

Meble ogrodowe w znanej sieci handlowej. Nowość!

Marka Lidl podążając za potrzebami swoich klientów, wprowadza po raz kolejny do sprzedaży wyjątkowe meble ogrodowe. Od 14 maja we wszystkich sklepach sieci dostępne będą praktyczne meble do ogrodu z technorattanu.

O wyborze mebli ogrodowych najczęściej decyduje jakość wykonania, a więc materiał z którego powstaje produkt, lekkość konstrukcji oraz łatwość przechowywania. Technorattan, z którego wykonane są meble ogrodowe z najnowszej oferty Lidla, to materiał, który sprawia, że są one wytrzymałe, elastyczne i odporne na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki aluminiowej konstrukcji meble są lekkie, a blaty i podłokietniki z twardego drewna eukaliptusowego zapewniają trwałość i elegancki wygląd. W najnowszej ofercie sklepu Lidl, który z dużym powodzeniem wprowadza do sprzedaży asortyment mebli, znajdziemy m.in.: rodzinny stół ogrodowy (150x90 cm, 399 zł/szt.), krzesło (149 zł/szt.), leżak na kółkach (299 zł/szt.) wyposażony w oparcie z możliwością ustawienia w 6 położeniach, wygodną, dużą ławkę (299 zł/szt.), fotel rozkładany z podnóżkiem (249 zł/szt.), składany stolik (199 zł/szt.), składany fotel (199 zł/szt.). Z tak bogatej propozycji produktów można stworzyć idealny zestaw wypoczynkowy dla całej rodziny. Ogrodowe meble technorattanowe występują w  2  wersjach kolorystycznych: antracyt lub brąz. Dodatkowo meble wyposażone są  w  ochraniacze na nóżkach, które stabilizują konstrukcję i sprawiają, że produkty są jeszcze bardziej wytrzymałe na obciążenie i uszkodzenia.

Firma Lidl stawia na ekologiczne rozwiązania, dlatego warto zwrócić uwagę na oznaczenie mebli certyfikatem FSC, który świadczy o tym, że produkt został wykonany z surowca pochodzącego z lasu, w którym spełniane są Zasady Dobrej Gospodarki Leśnej. Dzięki temu oznaczeniu, możemy być pewni, że kupujemy odpowiedzialnie, przyczyniając się do ochrony środowiska.

„Regularnie poszerzamy nasz asortyment m.in. właśnie o meble - do tej pory w naszej ofercie mieliśmy m.in. meble do łazienki, sypialni oraz ogrodu lub tarasu. Klienci docenili jakość naszych produktów, które oferujemy w bardzo korzystnych cenach, również w porównaniu z ofertą najpopularniejszych sklepów, które prowadzą sprzedaż mebli na  co  dzień” – mówi Anna Biskup, PR Manager Lidl Polska.

Bogata oferta solidnych i wytrzymałych mebli z technorattanu będzie dostępna w sklepach Lidl od soboty, 14 maja.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce