Meble.com.pl - komfort na miarę

Fot. Lidl

Meble ogrodowe w znanej sieci handlowej. Nowość!

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 12 maj 2016 13:21 (aktualizacja: 12 maj 2016 13:34)

Marka Lidl podążając za potrzebami swoich klientów, wprowadza po raz kolejny do sprzedaży wyjątkowe meble ogrodowe. Od 14 maja we wszystkich sklepach sieci dostępne będą praktyczne meble do ogrodu z technorattanu.

O wyborze mebli ogrodowych najczęściej decyduje jakość wykonania, a więc materiał z którego powstaje produkt, lekkość konstrukcji oraz łatwość przechowywania. Technorattan, z którego wykonane są meble ogrodowe z najnowszej oferty Lidla, to materiał, który sprawia, że są one wytrzymałe, elastyczne i odporne na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki aluminiowej konstrukcji meble są lekkie, a blaty i podłokietniki z twardego drewna eukaliptusowego zapewniają trwałość i elegancki wygląd. W najnowszej ofercie sklepu Lidl, który z dużym powodzeniem wprowadza do sprzedaży asortyment mebli, znajdziemy m.in.: rodzinny stół ogrodowy (150x90 cm, 399 zł/szt.), krzesło (149 zł/szt.), leżak na kółkach (299 zł/szt.) wyposażony w oparcie z możliwością ustawienia w 6 położeniach, wygodną, dużą ławkę (299 zł/szt.), fotel rozkładany z podnóżkiem (249 zł/szt.), składany stolik (199 zł/szt.), składany fotel (199 zł/szt.). Z tak bogatej propozycji produktów można stworzyć idealny zestaw wypoczynkowy dla całej rodziny. Ogrodowe meble technorattanowe występują w  2  wersjach kolorystycznych: antracyt lub brąz. Dodatkowo meble wyposażone są  w  ochraniacze na nóżkach, które stabilizują konstrukcję i sprawiają, że produkty są jeszcze bardziej wytrzymałe na obciążenie i uszkodzenia.

Firma Lidl stawia na ekologiczne rozwiązania, dlatego warto zwrócić uwagę na oznaczenie mebli certyfikatem FSC, który świadczy o tym, że produkt został wykonany z surowca pochodzącego z lasu, w którym spełniane są Zasady Dobrej Gospodarki Leśnej. Dzięki temu oznaczeniu, możemy być pewni, że kupujemy odpowiedzialnie, przyczyniając się do ochrony środowiska.

„Regularnie poszerzamy nasz asortyment m.in. właśnie o meble - do tej pory w naszej ofercie mieliśmy m.in. meble do łazienki, sypialni oraz ogrodu lub tarasu. Klienci docenili jakość naszych produktów, które oferujemy w bardzo korzystnych cenach, również w porównaniu z ofertą najpopularniejszych sklepów, które prowadzą sprzedaż mebli na  co  dzień” – mówi Anna Biskup, PR Manager Lidl Polska.

Bogata oferta solidnych i wytrzymałych mebli z technorattanu będzie dostępna w sklepach Lidl od soboty, 14 maja.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA