Meble.com.pl - komfort na miarę

Nagroda dla "Trefli"

  • Autor: bm
  • 26 gru 2013 15:04 (aktualizacja: 26 gru 2013 15:08)

Kolekcja „Trefle”, zaprojektowana przez Piotra Kuchcińskiego dla marki Noti została nagrodzona w konkursie „Must Have” organizowanym przez Łódź Design Festival. W „Must Have” prezentowane są najciekawsze wzorniczo polskie produkty, wyróżniające się innowacyjnością, właściwą ergonomią i wysoką jakością.

Wyróżnienie w konkursie „Must Have” to dla nas znak, że „Trefle” wpisują się w najnowsze trendy w projektowaniu. Zabawa formą na granicy fun designu w połączeniu z funkcjonalnością i wygodą tworzy siedziska, które nie są obiektami tylko festiwalowymi, ale znajdą swoje miejsce we wnętrzach mieszkalnych.” – powiedział Ryszard Balcerkiewicz, prezes firmy Noti.

„Trefle” to nietypowa interpretacja popularnego stołka. Jego charakterystyczna fantazyjna forma kształtem przypomina czterolistną koniczynę. Kolekcja składa się z trzech typów siedzisk o różnych wielkościach: pufa, taboretu i hockera. Dodatkowo puf może pełnić funkcję stolika dzięki niezależnemu nakładanemu blatowi. Siedziska „Trefle” zaprojektowane zostały dla marki Noti przez Piotra Kuchcińskiego. Swoją premierę miały dwa lata temu na „Salone Internazionale del Mobile” w Mediolanie podczas wystawy w SuperStudio Piu. Od tego czasu odwiedziły już kilka wydarzeń promujących design m.in. DMY w Berlinie, Noc z designem we Wrocławiu.

„Must Have” to projekt, na który składa się plebiscyt i wystawa. W ramach plebiscytu Rada Ekspertów, składająca się z przedstawicieli mediów i ważnych ośrodków wzornictwa, dokonuje subiektywnego wskazania najciekawszych i zasługujących na uwagę przedmiotów, odzwierciedlających aktualne trendy w projektowaniu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA